Studijní pobyty v UK, Irsku, Austrálii a Španělsku

Share this

KURZY ANGLIČTINY V BRITÁNII, IRSKU, AUSTRÁLII ZA ZAJÍMAVÉ CENY!!     

VÍCE INFORMACÍ A KONKRÉTNÍ CENY ZÍSKÁTE NA konecnyrudolf@seznam.cz

 

Nabízíme Vám jazykové pobyty na vybraných jazykových školách v Británii (Londýn, Hastings, Portsmouth, Plymouth, Bristol), Irsku (Cork), v Austrálii (Perth) a ve Španělsku (Madrid) za speciálně sjednané ceny. Jedná se o velmi efektivní metodu studia cizího jazyka, začít můžete kdykoliv během kalendářního roku.

Více informací o jednotlivých školách a kalkulaci Vám pošleme na vyžádání - stačí si vybrat místo a termín. 

Good Luck!

         

 

 

JAZYKOVÉ KURZY VE ŠPANĚLSKU

Nabízíme vám jazykové pobyty na jazykové škole Cronopios Idiomas v Madridu ve Španělsku za speciálně sjednané ceny. Jedná se o velmi efektivní metodu studia cizího jazyka, začít můžete kdykoliv během kalendářního roku. V případě zájmu nás kontaktujte a my Vám pomůžeme najít kurz právě pro Vás.

V naší jazykové škole si můžete prohlédnout a se slevou zakoupit produkty nakladatelství Lingea. Rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodného slovníku pro Vás.

Nabízíme Vám jazykové pobyty na vybraných jazykových školách v Británii (Londýn, Hastings, Portsmouth, Plymouth, Bristol), Irsku (Cork), v Austrálii (Perth) a ve Španělsku (Madrid) za speciálně sjednané ceny.

Nabízíme dárkové poukazy v hodnotě,  kterou si sami zvolíte. Poukazy lze uplatnit na nákup všech produktů nabízených naší jazykovou školou.

Nyní přijímáme poukazy:

a poskytujeme slevu 15%
pro držitele:

Najdete nás i na:

Anketa
Jak se vám líbí naše stránky?: