Příprava na státní maturitu

Share this

Nabízené kurzy

Je pro Vás maturita z cizího jazyka postrachem? Nabízíme několik možností, aby tomu tak nebylo.

1. Pokud byste se rádi důkladně připravili na všechny části státní maturity a zároveň probrali tématické okruhy klasické maturity, nabízíme přípravné kurzy z anglického a německého jazyka.

Popis kurzů: 

  • Kurzy připravují na  maturitní zkoušky z cizího jazyka
  • Kurzy jsou určeny studentům maturitních ročníků středních škol, kteří se chtějí připravit na novou podobu státní maturity, případně studentům nižších ročníků středních škol, kteří chtějí přípravě na maturitu věnovat více času
  • Kurz připravuje na všechny tři části maturitní zkoušky – didaktický test (státní část), písemnou práci a ústní zkoušku (školní části).
  • Obsah kurzu je zaměřen na zopakování a ucelení učiva v požadované úrovni obtížnosti a na procvičení formální podoby jednotlivých částí zkoušky.
  • Součástí kurzu jsou zkušební testy.
  • Během kurzu budou účastníci informováni o podobě a obsahu nové maturity

 

Přípravný kurz k maturitní zkoušce

 

Dny a časy kurzů budou stanoveny na začátku školního roku podle rozvrhů a požadavků studentů.

 

2.  Další možností je příprava na státní maturitu z angličtiny nebo němčiny  formou série tří jednodenních kurzů. Kurzy vedou  certifikovaní hodnotitelé maturitní zkoušky. Příprava se zaměří na klíčové prvky písemných prací a ústních zkoušek, které mohou studenti opomenout i při dobré jazykové znalosti, tzn. účastníci kurzu poznají, co hodnotitelé při zkoušce nejvíc sledují a na co by si měli dát pozor. Kromě objasnění správné strategie ke zkoušce kurz zahrnuje přehled a procvičení nejdůležitější mluvnice a slovní zásoby. Nedílnou součástí kurzu je nácvik všech částí maturitní zkoušky s následnou opravou a rozborem chyb: didaktický test (poslech a čtení), písemná práce (psaní), ústní zkouška (mluvení).

Užitečné odkazy:

http://www.novamaturita.cz/

 

Možná příprava na cambridgeskou zkoušku B1 Preliminary (PET) nebo B2 First (FCE) a C1 Advanced (CAE).  Možnost testu nanečisto a ostré zkoušky v Třebíči 

 

V naší jazykové škole si můžete prohlédnout a se slevou zakoupit produkty nakladatelství Lingea. Rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodného slovníku pro Vás.

Nabízíme Vám jazykové pobyty na vybraných jazykových školách v Británii (Londýn, Hastings, Portsmouth, Plymouth, Bristol), Irsku (Cork), v Austrálii (Perth) a ve Španělsku (Madrid) za speciálně sjednané ceny.

Nabízíme dárkové poukazy v hodnotě,  kterou si sami zvolíte. Poukazy lze uplatnit na nákup všech produktů nabízených naší jazykovou školou.

Nyní přijímáme poukazy:

a poskytujeme slevu 15%
pro držitele:

Najdete nás i na:

Anketa
Jak se vám líbí naše stránky?: