Speciální kurzy

Share this

Nabízené kurzy

 

Dopolední kurzy

 

Různé úrovně

 

Dny a časy kurzů budou stanoveny po dohodě, podle

požadavků klientů a možností jazykové školy. 

 

Jazyk  na cesty - angličtina, němčina, ruština

Připravujete se na dovolenou nebo na služební cestu do zahraničí? Cítíte, že si potřebujete osvěžit své jazykové znalosti, abyste se lépe domluvili? Pak jsou tyto kurzy právě pro Vás! Kurzy jsou koncipovány tak, abyste získali jazykové znalosti a jistotu pro komunikaci v různých životních situacích jako je představení se, objednávání si v restauraci či kavárně, ubytování a řešení problémů v hotelu, orientace ve městě, nakupování, návštěva lékaře atp. Kurzy jsou určeny  mírně pokročilé. Přejeme Vám skvělou dovolenou! V případě zájmu nás kontaktujte nebo sledujte Aktuality.

 

Jazyk v restauraci a  cestovním ruchu - angličtina, němčina, ruština

Pracujete v oblasti stravování a cestovního ruchu? Potřebujete procvičit komunikaci se zákazníkem? Kontaktujte nás a my Vám připravíme kurz na míru.

 

Jazyk  v profesní komunikaci - angličtina, němčina, ruština

Potřebujete procvičit každodenní komunikaci se zákazníky a obchodními partnery? Kontaktujte nás a my Vám připravíme kurz na míru.

 

Kurzy pro uzavřené skupiny

Uzavřená skupina je kurz určený pro 3 až cca 6 studentů, kteří mají stejné nebo velmi podobné požadavky na výuku. Tento typ kurzu je oblíben přáteli či kolegy z práce, kteří se vzájemně dohodnou a sami tak vlastně vytvoří spontánně svůj kurz dle vlastních představ. Intenzitu, čas a délku výuky si tak volí sami. Lektor se plně přizpůsobí nároku těchto studentů na probíranou látku a volí požadovaná konverzační témata. Ze zkušeností naší jazykové školy víme, že tito studenti také velmi často požadují výuku vedenou kombinovaně, tj. českým a zahraničním lektorem. Předpokladem je podobná jazyková úroveň všech účastníků uzavřené skupiny. Kontaktujte nás a my Vám připravíme kurz na míru.

 

Pro bližší informace sledujte naše stránky www.konecnyrudolf.cz  nebo volejte na 606742666 nebo pište na konecnyrudolf@seznam.cz.

V naší jazykové škole si můžete prohlédnout a se slevou zakoupit produkty nakladatelství Lingea. Rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodného slovníku pro Vás.

Nabízíme Vám jazykové pobyty na vybraných jazykových školách v Británii (Londýn, Hastings, Portsmouth, Plymouth, Bristol), Irsku (Cork), v Austrálii (Perth) a ve Španělsku (Madrid) za speciálně sjednané ceny.

Nabízíme dárkové poukazy v hodnotě,  kterou si sami zvolíte. Poukazy lze uplatnit na nákup všech produktů nabízených naší jazykovou školou.

Nyní přijímáme poukazy:

a poskytujeme slevu 15%
pro držitele:

Najdete nás i na:

Anketa
Jak se vám líbí naše stránky?: