Kurzy pro seniory

Share this

Nabízené kurzy

 

Senioři se mohou přihlásit do všech našich nabízených kurzů. Nabízíme 15% slevu ze základní ceny kurzu pro držitele průkazu Senior Pas.

Dále nabízíme kurzy pro seniory v dopoledních hodinách.

Duševní aktivita nedovoluje zestárnout!!!

Nabízíme jazykové kurzy obecné angličtiny, němčiny  a ruštiny pro seniory, které jsou zaměřené na praktické využití jazyka. Intenzita kurzů je 1 x 60 minut týdně a hodiny se zaměřují na všechny jazykové dovednosti, tj. psaní, čtení, poslech a mluvený projev. Tempo a témata výuky jsou plně přizpůsobena všem účastníkům. V jazykových kurzech se naučíte porozumět a komunikovat v cizím jazyce a domluvit se v zahraničí. Kurzy jsou rovněž příležitostí, jak se seznámit a pravidelně setkávat s lidmi, kteří mají podobné zájmy.

 

Základní jazykový kurz

Poskytuje možnost zapojit se všem, kteří nenašli odvahu začít  se učit cizí jazyk ve veřejných kurzech, nebo neměli možnost jazyk studovat. Právě pro tyto osoby je určen laskavý, nenáročný a cenově přijatelný kurz základů cizího jazyka v délce 60 minut. 

Jazykový kurz pro lehce pokročilé

Tento navazující kurz je připraven pro osoby, které si již osvojily základy jazyka v základním kurzu, samostudiem nebo v různých dokončených i nedokončených kurzech.

V případě zájmu nás, prosím,  kontaktujte! Nabídneme Vám vhodný kurz.

Dny a časy kurzů budou stanoveny po dohodě, podle požadavků klientů a možností jazykové školy.

V naší jazykové škole si můžete prohlédnout a se slevou zakoupit produkty nakladatelství Lingea. Rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodného slovníku pro Vás.

Nabízíme Vám jazykové pobyty na vybraných jazykových školách v Británii (Londýn, Hastings, Portsmouth, Plymouth, Bristol), Irsku (Cork), v Austrálii (Perth) a ve Španělsku (Madrid) za speciálně sjednané ceny.

Nabízíme dárkové poukazy v hodnotě,  kterou si sami zvolíte. Poukazy lze uplatnit na nákup všech produktů nabízených naší jazykovou školou.

Nyní přijímáme poukazy:

a poskytujeme slevu 15%
pro držitele:

Najdete nás i na:

Anketa
Jak se vám líbí naše stránky?: