Skupinové kurzy

Share this

Obecné informace týkající se kurzů

DŮLEŽITÉ!!

Než si začnete vybírat:

Můžete se přihlásit do nových i pokračujících kurzů, vhodnou úroveň Vám pomůžeme vybrat (rozřazovací test).

Nabízíme celoroční kurzy - základní cena zahrnuje celý školní rok (garantujeme 36 týdnů výuky)  Nabízíme i kurzy s jiným rozsahem.

Níže uvedené délky kurzů a základní ceny platí pro skupiny alespoň 4 zájemců. Základní cena může být snížena – viz  - Ceník. Můžete získat slevu až 500,- Kč ze základní ceny. Základní cena nezahrnuje učební materiály.

Kurzy můžete začít navštěvovat kdykoliv v průběhu školního roku. Cenu samozřejmě upravíme. V případě zájmu nás, prosím,  kontaktujte! Nabídneme Vám vhodný kurz.

Pokud jste si z naší nabídky skupinových kurzů nevybrali, napište nám na  konecnyrudolf@seznam.cz, který den a v kolik hodin by Vám kurz vyhovoval. Podle možností se budeme snažit Vám vyhovět. Připravíme i kurz podle Vašich požadavků pro uzavřenou skupinu.

Individuální kurzy se mohou konat kdykoliv podle Vašich požadavků.

Jak se přihlásit:

Do kurzů je možné se přihlásit osobně v době zápisu na Pasáži v našich učebnách ve 2. patře. Další termíny jsou možné po domluvě.

Informace o cenách a možných slevách najdete v sekci „Ceník".

Nezapomeňte si přečíst všeobecné obchodní podmínky, které také najdete v sekci „Ke stažení“.

 

Těšíme se na Vás!

 

Rozsah výuky:

Kurzy začínají ve druhé polovině září a pokračují až do června následujícího roku, kromě státních svátků a prázdnin. Jazyková škola garantuje minimálně 36 týdnů výuky. Můžete se přihlásit do nových i pokračujících kurzů, vhodnou úroveň Vám pomůžeme vybrat.

Popis kurzů:

různé úrovně (rozřazovací test)

různá intenzita výuky

moderní metody výuky

individuální přístup

procvičování všech dovedností  - mluvení, psaní, čtení a poslech

důraz na komunikaci

Učebnice:

Používáme učebnice od Cambridge University Press, Fraus, Hachette, Hueber, Klett, Longmann, Macmillan, Oxford University Press a dalších nakladatelství. Učebnice lze objednat prostřednictvím naší školy. Učebnice nejsou v ceně kurzu!

Doplňkové materiály:

Možnost zapůjčit si domů doplňkové materiály - četba, slovníky, cvičebnice gramatiky apod.

Místo konání:

Učebny v Pasáži (2. patro).

Počet studentů:

Cena kurzů počítá s minimálním počtem čtyřech studentů ve skupině. Při nižším počtu studentů dohodneme individuální řešení.

Cena:

 Viz. Ceník

Občerstvení

 Káva a čaj v ceně kurzu!!

 

V naší jazykové škole si můžete prohlédnout a se slevou zakoupit produkty nakladatelství Lingea. Rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodného slovníku pro Vás.

Nabízíme Vám jazykové pobyty na vybraných jazykových školách v Británii (Londýn, Hastings, Portsmouth, Plymouth, Bristol), Irsku (Cork), v Austrálii (Perth) a ve Španělsku (Madrid) za speciálně sjednané ceny.

Nabízíme dárkové poukazy v hodnotě,  kterou si sami zvolíte. Poukazy lze uplatnit na nákup všech produktů nabízených naší jazykovou školou.

Nyní přijímáme poukazy:

a poskytujeme slevu 15%
pro držitele:

Najdete nás i na:

Anketa
Jak se vám líbí naše stránky?: