Ceník kurzovného jazykové školy pro školní rok 2019/2020

Share this

Pro školní rok 2019/2020 jsou ceny, slevy a přirážky kurzovného jazykových kurzů skupinových kalkulovány takto:

1) Základní cena pro školní rok 2019/2020 pro 1 osobu účastnící se výuky      v jednom jazykovém kurzu se 4 až 8 zapsanými studenty s dotací jedenkrát dvě vyučovací hodiny týdně, pokud není uvedeno jinak.

Základní cena může být snížena – viz bod 2). Kurzovné lze uhradit                 až ve čtyřech splátkách bez navýšení ceny. Při nižším počtu studentů dohodneme přiměřené zkrácení výuky nebo zvýšení kurzovného,      popřípadě kombinaci obojího.

 

Kurzy s jinou hodinovou dotací a kurzy na míru dohodou.  
       
2) Slevy poskytované ze základní ceny pro školní rok 2019/2020:

Tento ceník se vydává v souladu s ust. bodu 5.1 Obchodních podmínek Jazykové školy Mgr. Rudolf Konečný, Mgr. Hana Konečná, Kpt. Nálepky 621/9, Třebíč, IČ 87565480 a je platný a účinný k 1. 8. 2019.

Slevy ani věrnostní bonusy nelze sčítat. Pro každou osobu se použije pouze jedna sleva / věrnostní bonus, a to ten nejvýhodnější. Při platbě benefitními poukázkami Sodexo nelze využít žádnou ze slev.

V Třebíči dne 1. 8. 2019

 

 

 

V naší jazykové škole si můžete prohlédnout a se slevou zakoupit produkty nakladatelství Lingea. Rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodného slovníku pro Vás.

Nabízíme Vám jazykové pobyty na vybraných jazykových školách v Británii (Londýn, Hastings, Portsmouth, Plymouth, Bristol), Irsku (Cork), v Austrálii (Perth) a ve Španělsku (Madrid) za speciálně sjednané ceny.

Nabízíme dárkové poukazy v hodnotě,  kterou si sami zvolíte. Poukazy lze uplatnit na nákup všech produktů nabízených naší jazykovou školou.

Nyní přijímáme poukazy:

a poskytujeme slevu 15%
pro držitele:

Najdete nás i na:

Anketa
Jak se vám líbí naše stránky?: